Restauracja Stary Browar to miejsce, gdzie w miłej atmosferze można przeżyć wspaniałą, kulinarną przygodę.

Na koneserów czeka bogata gama doskonałych win oraz wykwintne dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Oferujemy swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając na pierwszym miejscu wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. Tutaj nie tylko mogą Państwo rozkoszować się wspaniałą kuchnią, ale również cieszyć oczy pięknymi widokami Beskidu Wyspowego.

Imprezy okolicznościowe zorganizowane w Starym Browarze na długo zapadną w pamięci Państwa gości. Z pewnością docenią oni indywidualny wystrój, smaczną kuchnię i miłą obsługę. Przyjemnie spędzony czas stanie się źródłem wielu rozmów i ciepłych wspomnień. Od samego początku naszej działalności świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbając o każdy szczegół. Nasi goście cenią nas za kompleksową ofertę, wysoką kulturę obsługi, smaczne menu oraz komfortowe warunki wypoczynku. Liczymy na to, że dostrzegą Państwo więcej naszych zalet. Serwujemy śniadania, obiady i kolacje.

Organizujemy przyjęcia rodzinne, bankiety, obsługę sympozjów i szkoleń. Świadczymy usługi w zakresie cateringu. Doskonała, a przecież niedroga kuchnia, fachowa i życzliwa obsługa czy dogodna lokalizacja to tylko niektóre z naszych atutów.

Wprawdzie pyszny posiłek i miłe otoczenie potrafią poprawić najgorszy humor, lecz często, aby naprawdę odpocząć po trudach dnia codziennego, trzeba czegoś szczególnego. Zapewniamy, że wieczór u nas zasmakuje Państwu wyjątkowo!

Niepowtarzalny klimat

kamienne wnętrze

Poznaj nasze menu